TEKNİK BİLGİLER

En son teknoloji ve modern makinalar ile üretilen Technotop tezgahlar Teknopan ve Teknopan-MR (neme dayanıklı) E1 sınıfı yonga levhaları ile üst yüzeyde kullanılan overlayli özel laminat ve tezgahın alt kısmındaki özel bariyer kağıdı nemden ve sudan korumaktadır. Bu özelliği ile mutfak ve banyo gibi hijyenin çok önemli olduğu yerlerde mükemmel bir seçim olmaktadır. Tezgah yüzeyinin çizilme, sıcaklık, buhar, su, leke, çarpma ve aşınmaya karşı dirençli olması ve kolay temizlenmesi diğer granit ve mermer tezgahlara karşı mükemmel bir alternatiftir.

Modern mutfak ve banyolarda tezgahların önemi giderek artan bir işlev kazanmıştır. Technotop tezgahlar için seçilen finişlerdeki farklı yüzey dokularından oluşan kapsamlı bir tasarım serisi sunmaktadır.

En son trendlere uygun şekilde üretilen ahşap, taş ve imitasyon tasarımlar ve desenler bulunmaktadır. Bu sayede her türlü iç tasarım içim uygundur. Koleksiyon hali hazırda 70 dekor içermektedir. Bunların 7 adedi düz, 18 adedi Ahşap, 45 adedi Fantezi (41 adedi taş) dekordur.

Kastamonu Entegre, 2012 yılı başında Romanya’da 1.600m3/gün, 560.000m3/yıl üretim kapasitesiyle yonga levha tesisini devreye alarak, Romanya yonga levha yalıtımı ile Balkan ülkelerine açılmayı hedeflemektedir. Siparişe göre farklı en, boy ve kalınlıklarda üretim yapılabilir.

BOY

Standart boy 4100 mm.

EN

600 mm (tek taraflı), 900mm çift taraflı.

KALINLIK

28 mm ve 38 mm.

TAŞIYICI LEVHA

E1 sınıfı yonga levha.

YÜZEY

Overlayli laminat.

TEZGAH ALT KISMI

Suya ve neme dayanıklı balans kağıdı.

DAMLALIK

Poliüretan hot-melt ile kaplı.

TEZGAH SIRTI

0,4 mm pvc kenar bandı.

RADIUS

28 mm içinde 4 radius, 38 mm içinde 3 radius.

PAKETLEME

Tezgahlar tek tek shrinkli folyo ile kaplanır.

PALET

28 mm için 14 adet, 38 mm için 10 adettir.

ÜRETİM EBATLARI

Siparişe göre farklı en, boy ve kalınlıklarda üretim yapılabilir.

PROFİL

U Profil ile ilgiliteknik çizimler yandadır.

YÜKLEME DETAYLARI

1 tır 32 palet (38mm 320 ad - 28mm 440 ad)

NEDEN TECHNOTOP?